KANCELARIA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO TOMASZA GÓRSKIEGO

Tomasz Górski

Od blisko 20 lat pracuję na rynku nieruchomości, a od 14 lat w ramach działalności mojej firmy firmy wraz z zespołem współpracowników świadczę kompleksowe usługi związane z wyceną nieruchomości. Posiadam odpowiednie wykształcenie i wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Jako biegły sądowy oraz członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej do każdego zlecenia podchodzę z należytą dbałością o jakość, ale również terminowość realizacji.

Wieloletnie doświadczenie pomogło mi zdobyć szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości. W pracy kieruję się rzetelnością i uczciwością. Mam elastyczne podejście w kwestii terminów i miejsca pracy. W ramach ciągłego monitorowania oraz analizy rynku, jak również poszerzania wiedzy i kompetencji z zakresu wyceny nieruchomości współpracuję ściśle z Instytutem Rynku Nieruchomości i Przedsiębiorstw- Wyceny i Ekspertyzy.

Głównym terenem moje działalności jest województwo mazowieckie, ale świadczę usługi rzeczoznawstwa majątkowego także w innych miejscowościach na terenie całej Polski.

Rzeczoznawca-Majątkowy-Warszawa-Tomasz-Górski

Prywatnie jestem tatą czwórki dzieci (Glorii, Kornela, Olafa i Zuzy), dzięki którym cieszy mnie każda wolna minuta. Dla zdrowia i przyjemności biegam oraz gram w piłkę nożną, dla umysłu zaś czytam literaturę biograficzną i klasyczną na zmianę z kryminałami oraz słucham dobrej muzyki. Koncerty, żeglowanie, góry i teatr siłą rzeczy (4 powody powyżej) musiałem ograniczyć w ostatnich latach.

Najciekawsze wyceniane przeze mnie obiekty:

Stadion_lekkoatletyczny_SKRA_Warszawa-Wycena-Nieruchomości-Rzeczoznawca-Tomasz-Górski
Hotel-Harenda-Warszawa-Wycena-Nieruchomości-komercyjnych-Tomasz-Górski-Rzeczoznawca
Wycena-nieruchomości-lotnisko-Tomasz-Górski
Wycena-nieruchomości-górski-wyceniane-obiekty-użytkowe
Cegielnia-Wycena-Nieruchomości-zabytkowych-Tomasz-Górski-Reczoznawca
Działki-inwestycyjne-Kołobrzeg-wycena-nieruchomości-użytkowych-rzeczoznawca-Tomasz-Górski

Kwalifikacje i referencje

ZOBACZ OFERTĘ:

Albo skontaktuj się:

+48 604-520-450